WomanOfPower

.Camp

Organizuje:

"Energia Bogini

- tej, która wie."

8-10 października 2021

Rezerwuję miejsce!

Już 8-10 października w okolicach Warszawy

odetchnij i poznaj kobiecą drogę do siebie.

Każda z nas ma w sobie ukrytą nieskończoność.


W tantrze mówimy o energii bogini, a Ta jest bezpośrednią kreacją źródła, które przez nas bije. Wyraża się, kreuje swoje życie, wpływa z miłością na otoczenie. Kiedy jednak potrzeba ujawnia swoje groźne bezkompromisowe oblicze...


To co ważne to dostęp i umiejętność zdrowego korzystania z tych energii w harmonii pomiędzy skrajnościami.

Czego doświadczysz?

Zosia Rzepecka

Od 15 lat pracuje jako terapeutka, nauczycielka rozwoju osobistego i relacji partnerskich. To co robi traktuje jako misję życiową. Ma doświadczenie psychologiczne, psychoterapeutyczne, rozwojowe i duchowe.

To co ją wyróżnia to fakt, że wraz z mężem praktykuje i uczy tantry współczesnej. Oznacza to, że oprócz terapeutycznego wsparcia w sytuacjach kryzysowych, prowadzi kobiety i pary ku nowym, pozytywnym wymiarom życia seksualnego. Mama 2 córek. Świadome rodzicielstwo jest częścią jej życia i rozwoju.

Viorika Zagórowska

Wspaniała joginka i artystką. Uczy miękkiej i czułej relacji ze samą sobą poprzez oddech, ruch i twórczość. Głęboko czuje, że poprzez malowanie łączymy się z naszą witalną energią, wibracją kolorów i głębią życia. A obrazy, które powstają z takiego połączenia prawdziwie ożywią każdą przestrzeń.

Viorika ostatnie lata mieszkała i pracowała w Tajlandii, uczyła jogi i pracowała również w Singapurze, Afryce Południowej, Indiach, Hiszpanii i w Polsce.

Daj się poprowadzić naszym niezwykłym przewodniczkom.

Z kim się spotkasz?

Rezerwuję miejsce

Integrację poprzez ciało, dotyk i otwartość. Bądź pewna - nasze przewodniczki wiedzą, jak zadbać o przestrzeń i zapewnią, że poczujesz się bezpiecznie. Zobaczysz, jak może być komfortowo z innymi siostrami. Doświadczysz poczucia wspólnoty, akceptacji i wsparcia. Takiego mega sisterhood! Tu żadna kobieta nie będzie tu sama i każda z nas znajdzie coś wspólnego w doświadczeniach innej, bo wspólnie stworzymy tę wyjątkową mozaikę.

Dla kogo?

wiesz, że ta, która wie, jest w tobie, nie chcesz szukać mocy na zewnątrz i chcesz się przekonać, że masz w sobie wszystko czego potrzebujesz.

w codzienności masz wiele ról, jako partnerka, kochanka, ale i matka, przyjaciółka i czujesz potrzebę napełniania, aby dzielić się tą energią

z innymi.

"jestem"

"ważna"

"Ja"

czujesz potrzebę skontaktowania się ze sobą i kobiecą mądrością, która Cię prowadzi lub odbudowania połączenia ze swoją kobiecością, odpuszczenia blokad w przepływie kobiecej energii oraz intuicyjnego tworzenia.

Stworzyłyśmy wyjazd dla nas, bo jeśli...

... to znajdziesz właśnie na tym wyjeździe:

Ponowne połączenie. Z samą sobą, twoją kobiecością, z twoją wewnętrzna, czułą przewodniczką. Odrodzisz tą pierwotną więź. Poznasz na nowo wewnętrzną bogini - czyli tą, która wie.

Bez względu na to w jakim momencie życiowym jesteś (singielka, w krótkim czy długim stażu partnerskim, po ślubie, matka czy nie-matka) poczujesz połączenie poza podziałami z kobiecą jednią, bez oceny, ze wsparciem i doświadczysz niesamowitych procesów nie tylko wewnętrznych, ale też grupowych.

Będziesz miała szanse uwolnić się od ram, schematów, etykiet oraz oczekiwań swoich i innych w beztroskim procesie tworzenia i odczuwania kobiecej energii.

Przejrzysz się w historii drugiej kobiety i odnajdziesz to, że każda nas dla siebie może być inspiracją. Każda historia jest wyjątkowa i możemy przejrzeć się w historii drugiej kobiety. Doświadczysz to, że jesteśmy dla siebie lustrami.

Rezerwuję miejsce

1.

2.

3.

4.

5.

Jaki jest plan?

Piątek

Przygotowanie i rozpoczęcie

 • od 17:00 zakwaterowanie, kolacja, dostęp do SPA
 • od 20:00 - wieczorny blok warsztatowy - poprowadzą Zosia i Viorika

Sobota

Rozwinięcie i doświadczenie

 • od 7:00 - poranny delikatny rozruch - poprowadzi Viorika
 • 8:00 - pyszne śniadanie
 • 9:30-11:30 - południowy blok warsztatowy z Zosią
 • 12:00-13:00 - wspólny lunch
 • 13:30-15:30 - popołudniowy blok warsztatowy z Zosią
 • od 16:00 - relaks w gronie kobiet podczas kobiecego SPA
 • 18:00 - wspólna kolacja
 • od 19:00 - wieczorny blok warsztatowy z ceremonią kakao (przy ogniu jeśli pogoda pozwoli) - poprowadzą Zosia i Viorika

Niedziela

Kontynuacja, integracja i zakończenie

 • od 7:00 - poranny blok warsztatowy: poranny spacer i zmysłowy ruch z Zosią
 • 8:00 - pyszne śniadanie
 • 9:30-11:30 - południowy blok warsztatowy: ekspresja przez malowanie intuicyjne z Vioriką
 • 12:00-13:00 - wspólny lunch
 • 13:30-15:30 - popołudniowy blok warsztatowy.

kameralność obiektu, doskonałe jedzenie, piękna zieleń i niewielka odległość od Warszawy spowodowały, że z największą przyjemnością proponujemy NAM spotkanie właśnie tam.

W ramach rezerwacji dla każdej kobiety przewidziane jest:

- zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym (lub 1-osobowym za dopłatą*) w pokojach urządzonych w rustykalnym stylu i ciepłą drewnianą podłogą, prywatną łazienką oraz TV;

- 6 pełnych posiłków wegetariańskich: w piątek (kolacja), w sobotę (śniadanie, trzydaniowy obiad - zupa, drugie danie, deser i kolacja) oraz w niedzielę (śniadanie i trzydaniowy obiad - zupa, drugie danie, deser);

- nieograniczony dostęp do ciepłych naparów ziołowych w czasie całego pobytu;

- nieograniczony dostęp do strefy spa (sauna sucha) w czasie całego pobytu;

- udział w blokach warsztatowych.


* skontaktuj się z nami przed opłaceniem rezerwacji, jeśli jest to dla Ciebie ważne.

Będzie nas gościć wyjątkowe miejsce:

Jaworowy Dwór w Trębkach Nowych

Będziemy czerpać z wygody eleganckiego hotelu w urokliwej XVIII-wiecznej rezydencji. Na terenie obiektu znajduje się sauna sucha, zewnętrzny basen, mini pole golfowe, boisko które może być również kortem tenisowym, oczko wodne, pare altanek i trzyhektarowy teren zieleni.


Wielki stary dąb, który jest pomnikiem przyrody, aż zapiera dech! Sam dwór jest piękny - po prostu piękny. Staranność i serce włożone w wykończenie pokoi, zadbany ogrodu, a przede wszystkim stworzenia tak miłej atmosfery jest nie do ocenienia - jest do doświadczenia. Każdy z pokoi ma swoj niepowtarzalny charakter.

Napisz

Masz pytania?

Skontatuj się z Olą.

Wszystko masz w sobie.


Na naszym spotkaniu bezpośrednio, w praktyce poszukasz i doświadczysz tej mocy. Zastanowisz się jak i gdzie będziesz mogła z niej skorzystać.

Rozgościsz to uczucie w sobie i już o nim nie zapomnisz.


A wszystko to we wspaniałym wspierającym towarzystwie sióstr z kręgu mocy - kręgu, który wspólnie na tą okoliczność zawiążemy.

Dołącz do nas jeśli czujesz, że to przestrzeń

dla Ciebie.

Z czym wyjedziesz?

1.

Wypełnij formularz - dane pozwolą nam na kontakt z Tobą.Po zapisaniu, w wiadomości zwrotnej otrzymasz dane do realizacji płatności. Koszt udziału w wydarzeniu to 2500 zł (w pokoju dwuosobowym).

2.

Zarezerwuj miejsce

Aby zagwarantować udział w spotkaniu w tej kameralnej grupie (do 20 uczestniczek) zapraszamy cię do opłacenia udziału.

2500 zł

Jesteśmy kolektywem łączącym

kobiece potencjały.

Cześć Siostro, witaj w naszych przestrzeniach! Projekt WomanOfPower.movement zrodził sięz inspiracji jaką jest dla nas szeroko rozumiany Sisterhood. Wokół tej wartości organizujemy inspirujące spotkania z Kobietami Mocy, warsztaty, konferencje i wyjazdy. Ku naszej uciesze wydajemy również własny magazyn WomanOfPower.Magazine. Parę numerów już za nami - celebrujemy! To było nasze wielkie marzenie. Dołącz do naszej społeczności kobiet, które poszukują inspiracji, drogi do siebie i reaktywacji energii kobiecej w sobie.

To co, do zobaczenia?

Organizatorki: